RADIO ROGLA je del skupina NOVICE, ki že tretje desetletje združuje priljubljene in dobro poznane regionalno lokalne medije, v tiskani, elektronski in radijski obliki.
Regionalni RADIO ROGLA, 5 lokalnih časopisov (NOVICE, CELJAN, ROGAŠKE NOVICE, BISTRIŠKE NOVICE, ŠENTJURSKE NOVICE) in regionalni spletni portal www.novice.si.
Naši poslušalci in bralci nas imajo radi, ker smo jim blizu, nam zaupajo in nas poznajo že vrsto let. Poslušajo in berejo nas v velikem delu Savinjske statistične regije in delu Podravske, skratka v največjem delu Štajerske. Skupaj imamo 46.500 bralcev, 56 tisoč poslušalcev na teden, spletni portal pa mesečno beleži do 200 tisoč ogledov.

To je ta dober občutek. RADIO ROGLA
Mestni časopis CELJAN (tednik)
Lokalni časopis NOVICE (tednik)
Lokalni časopis Rogaške NOVICE (tednik)
Lokalni časopis ŠENTJURSKE NOVICE (mesečnik)
Lokalni časopis BISTRIŠKE NOVICE (mesečnik)
Spletni portal www.novice.si

RADIO ROGLA  je najbolj poslušan radio v ne-mestnih občinah med Celjem in Mariborom. Radijska ciljna skupina je aktivna populacija, torej 25+ na Štajerskem. Izbrana pop glasba, moderna radijska shema s kratkimi govornimi vhodi moderatorjev.
Ena največjih primerjalnih prednosti radia so hitre, raznolike regionalne informacije z vseh področij življenja.
Te zagotavlja z eno največjih lokalnih novinarskih mrež na Štajerskem.

TO SMO MI
Direktor NOVICE, d.o.o.
Tomo Penič, tomo.penic@novice.si,
03 757 45 12
Odgovorna urednica Radia Rogla:
Valerija Motaln
, urednica@radiorogla.si,
03 757 45 14

Glasbeni urednik Radia Rogla:
Vojko Gačnikar, vojkog@novice.si,
03 757 45 17

Moderatorji
Peter Klima, peter.klima@novice.si
Iztok Krajnc, iztok.krajnc@radiorogla.si
Mojca Kos, mojca.kos@radiorogla.si
Nejc Mihelak, nejc.mihelak@radiorogla.si
Franjo Kropej, franjo.kropej@radiorogla.si
Lučka Klajne, lucka.klajne@radiorogla.si
Alenka Vodušek, alenka.vodusek@radiorogla.si
Alja Tihle Hren, alja.tihle@radiorogla.si
Blaž Švab, svabblaz@gmail.com
Aleš Mrzdovnik, alesm@novice.si
Darja Gajšek, darja.gajsek@radiorogla.si
Daniela Paj, daniela.paj@radiorogla.si
Barbara Plesnik, barbara.gosnik@radiorogla.si

Novinarji
Jure
Mernik, novinar@novice.si
Nina Krobat
, nina.krobat@radiorogla.si
Nina Razboršek
, nina@radiorogla.si
Nejc Mihelak
, nejc.mihelak@radiorogla.si
Bojana Petelinšek
, bojanap@novice.si
Andreja
Strašek, andreja.strasek@rogaskenovice.si
Zala Motaln
, zala.motaln@radiorogla.si
Kornelija Kamenik
, kornelija.kamenik@radiorogla.si

Produkcija
Jure Klima, jure@radiorogla.si
Gregor Sevšek, gregor.sevsek@radiorogla.si
Dejan Plesnik, produkcija@novice.si
Miran Furman, produkcija@novice.si

Poslovni sekretarki
Metka Hrovat, Lili Slatinek, novice-radiorogla@siol.net
Računovodstvo
Breda Konec, racunovodstvo@novice.si

 


Radio Rogla Slovenske Konjice
Novice, d.o.o.
Škalska 7
3210 Slov. Konjice

telefon 03 757 45 10
telefaks 03 757 45 21
email: novice-radiorogla@siol.net.

Transakcijski račun: 06000-0107012639
Davčna številka: SI44103743

Delovni čas za stranke: od ponedeljka do petka med 8. in 16. uro

Lokalna uredništva
Radio Rogla Slovenska Bistrica; Romihova 77, 2310 Slov. Bistrica; 02 843 01 80 bistriske.novice@novice.si;
Radio Rogla Rogaška Slatina; Zdraviliški trg 1, 3250 Rogaška Slatina; 03 581 60 00; andreja.strasek@rogaskenovice.si
Radio Rogla Celje; Miklošičeva 5, 3000 Celje; 03 428 16 60; nejc.mihelak@radiorogla.si
Radio Rogla Šentjur; 3230 Šentjur; 03 620 02 53; urednistvo@sentjurskenovice.si

Oglaševanje na Radiu Rogla
Vse o oglaševanju pri nas oglejte TUKAJ.
Pomagali vam bodo tudi naši sodelavci:

Peter Klima, peter.klima@novice.si,
031 613 319

Jasna Gačnikar, jasnag@novice.si,
031 613 318

Alenka Vodušek, alenka.vodusek@radiorogla.si,
031 646 252

Aleš Gaber, ales.gaber@radiorogla.si,
031 524 125
Daniela Paj, daniela.paj@radiorogla.si,
031 390 460

Ludvik Kovše, ludvik.kovse@novice.si,
051 312 075

Mojca Janežič, mojca.janezic@novice.si,
041 321 931

Daniel Hribar, daniel.hribar@rogaskenovice.si,
040 597 737